Movies
Ratings
328
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Le ChefRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 2.0
From Paris with LoveRated ★ 2.0
JobsRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 2.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 1.5
10,000 BCRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 2.0