Movies
Ratings
896
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AaltoRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
AfireRated ★ 3.5