Movies
Ratings
27
2012Rated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0