Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0