Titles you rated
When It's At NightRated ★ 3.5
Glorious DayRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 5.0
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 4.0
- Daddy FishRated ★ 4.5
- GhostRated ★ 4.0
- Ad MadnessRated ★ 3.5
- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.5
- Family's HonorRated ★ 4.5
- TruthRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5- School Season 1Rated ★ 3.5