Movies
Ratings
169
The RevenantRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5