Movies
Ratings
894
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5- PuzzleRated ★ 2.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0