Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 4.0