Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5