Movies
Ratings
17
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5