Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5