Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5