Movies
Ratings
342
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
Seven SwordsRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Astro BoyRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
Big StanRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 2.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.0
The MythRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0