Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0