Titles you rated
I Am The KingRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 1.5
CasperRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0