Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5