Movies
Ratings
15
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0