Titles you rated
HealerRated ★ 4.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0