Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0