Titles you rated
Love AffairRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.0