Titles you rated
Out of TimeRated ★ 3.0
MindscapeRated ★ 3.0
The Brave OneRated ★ 3.0
Taking LivesRated ★ 3.5
Runaway JuryRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 1.5
GoneRated ★ 2.5
The World of SilenceRated ★ 2.0
Michael ClaytonRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.5- DoctorRated ★ 2.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
HandphoneRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0