Movies
Ratings
186
Final Destination 5Rated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 0.5
DrumlineRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0