Titles you rated
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0