Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.5