Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0