Movies
Ratings
171
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0