Movies
Ratings
812
Leave the World BehindRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- 404 Still RemainRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0