Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5