Movies
Ratings
1210
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
MaruRated ★ 2.0
Honokaa BoyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 5.0- Basil and DaisyRated ★ 2.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Dead LoverRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
The Human VoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 0.5- Cats in the PoolRated ★ 3.0