Titles you rated
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 1.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 1.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5