Titles you rated
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
ArangRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 3.5
AloneRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
House at the End of the StreetRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
Scream 4Rated ★ 3.5
The GrudgeRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0