Titles you rated
Secret ZooRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0- The WickedRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0