Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0