Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0