Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0