Titles you rated
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Remarriage & DesiresRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0