Movies
Ratings
115
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.5