Movies
Ratings
466
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5