Movies
Ratings
208
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5