Titles you rated
A SeparationRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
Miles AheadRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Tropic ThunderRated ★ 4.5