Series
Ratings
39
ChernobylRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0