Movies
Ratings
414
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 1.0
The RomanceRated ★ 1.0
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
MauriceRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
The Children ActRated ★ 3.5
Everybody KnowsRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0