Series
Ratings
86
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5