Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
The UnderdogRated ★ 3.5
The Jazz SingerRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5