Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- WaterdropRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.0