Movies
Ratings
27
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5