Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5