Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
MossRated ★ 1.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5