Titles you rated
Glory RoadRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 1.5
Battle of the WarriorsRated ★ 1.5
CommitmentRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
FelonRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0