Movies
Ratings
238
Big Hero 6Rated ★ 4.5
CrankRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0